Produkt

U 1-dielneho uzavretého vrecka SenSura je dvojvrstvová lepiaca časť SenSura neustále pevne zachytená k vrecku. Pri výmene vrecka sa celá pomôcka odlepí a vymení.

SenSura 1-dielne uzavreté vrecko je dostupné s plochými alebo konvexnými základnými podložkami. Široký sortiment sa skladá z celého radu perforácií alebo otvorov, ktoré možno prispôsobiť, a s vreckami v rôznych veľkostiach, dostupnými v priehľadnej úprave alebo v nepriehľadnej farbe, s kontrolným okienkom alebo bez. Kontrolné okienko je priehľadné okienko, ktoré uľahčuje polohovanie lepiacej časti na stómiu a spája v sebe diskrétnosť nepriehľadného vrecka a výhodu okienka.

Convex Light pre stómie s problematickou kontrolou

Jednodielne uzavreté vrecko SenSura je dostupné s podložkou Convex Light. Oválny tvar základnej podložky Convex Light je navrhnutý tak, aby pomáhal kontrolovať problematickú stómiu, napríklad stómiu, ktorá je zarovno s kožou, vtiahnutá alebo umiestnená v kožnom záhybe. Vytvára slabý a cielený tlak na peristomálnu kožu, čím umožňuje vysunutie stómie a tak znižuje riziko podtekania. Ak máte záujem o bližšie informácie o podložke Convex Light, obráťte sa na stomickú sestru.

Kľúčové prínosy

Unikátna lepiaca časť SenSura má dve vrstvy navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečnosť potrebnú na každodenný život bez obáv.

  • Ochranná vrstva – chráni pokožku pred stomickými výlučkami
  • Vrstva pre starostlivosť o pokožku – absorpciou nadmernej vlhkosti udržiava pokožku zdravú

1-dielne uzavreté vrecko SenSura sa vyznačuje celým radom vlastností, ktoré ponúkajú pohodlie a diskrétnosť.

  • Integrovaný filter – chráni pred rizikom nafúknutia vrecka, čo môže spôsobiť zbytočné vypukliny, a neutralizuje zápach.
  • Odpájacie uško – uľahčuje odstránenie lepiacej časti bez zanechania zvyškov na koži, vďaka čomu je výmena vreciek omnoho pohodlnejšia.
  • Mäkký zadný materiál – odolný a vodu odpudzujúci materiál uľahčuje sušenie po umývaní alebo po plávaní.