Produkt

Katéter SpeediCath Compact Male je navrhnutý pre diskrétnosť tým, že je približne o polovicu menší ako bežné katétre a tým, že nepôsobí ako zdravotná pomôcka. Vďaka kompaktnému dizajnu sa katéter SpeediCath Compact Male pohodlnejšie skladuje, nosí a likviduje, a to bez zhoršenia jednoduchosti používania.

Katéter SpeediCath Compact Male má jedinečný hydrofilný povlak a hladké očká navrhnuté tak, aby znížili trenie a zvýšili komfort, čím sa minimalizuje riziko poškodenia močovej rúry.

Výhody katétra SpeediCath Compact Male:

  • Najkompaktnejší katéter pre mužov
  • Kompaktný a praktický, či už doma, alebo vonku
  • Je ho možné zaviesť bez dotknutia sa časti s upraveným povrchom
  • 100 % uzatvoriteľný po použití
  • Okamžite pripravený na zavedenie vďaka unikátnemu hydrofilnému povlaku
  • Neobsahuje PVC a ftaláty, a tak vaše zdravie nie je nikdy ohrozené a dopad na životné prostredie je obmedzený.

Spôsob, akým vyprázdňujete svoj močový mechúr, je vaša vec a katéter SpeediCath Compact Male to tak aj zachová. Vďaka inovatívnemu a ocenenému dizajnu ide o najkompaktnejší katéter pre mužov na trhu. Katéter sa jednoducho používa a nevyžaduje žiadne kompromisy pokiaľ ide o bezpečnosť alebo hygienu.

  • 96 % používateľov ho vyhodnotilo ako diskrétny
  • 85 % používateľov ho vyhodnotilo ako jednoduchý na používanie
  • Okamžite pripravený na zavedenie vďaka unikátnemu hydrofilnému povlaku
  • Je možné ho zaviesť bez dotknutia sa časti s upraveným povrchom.

“Katéter úplne zmenil môj život”
Daniel, používateľ katétra SpeediCath® Compact Male.

Pre Daniela, otca dvoch detí, je katéter SpeediCath Compact Male rozdielom medzi áno a nie. Keď ho skleróza multiplex ponechala bez kontroly nad svojím močovým mechúrom, Danielov život sa stal čím ďalej, tým viac obmedzeným. Čím ďalej, tým častejšie sa mu stávalo, že sa vyhýbal odchodom z domu v strachu, že bude ďaleko od toalety. Ale intermitentná autokatetrizácia mu začala dodávať nové sebavedomie a teraz, s extra diskrétnosťou a pohodlím, ktoré mu poskytuje katéter SpeediCath Compact Male, ‘je Daniel hovoriaci áno’ skutočne naspäť.

“Fakt, že môžem mať rovnaké koníčky ako pred tým, je pre mňa veľmi dôležitý”
Michal, používateľ katétra SpeediCath® Compact Male

Horský turista a manažér predaja Michal potrebuje katéter, ktorý funguje rovnako dobre v horách, ako počas každodenného života. Preto používa katéter SpeediCath Compact Male. “Obrovská výhoda tohto výrobku spočíva v tom, že ho môžete používať diskrétne a rýchlo, či už v každodennom živote, alebo keď cestujete,” vysvetluje Michal. “Taktiež sa jednoducho prepravuje, čo mi dodáva viac slobody, keď som na dlhých výletoch v horách. Tento rok ma čaká šesť týždňový výlet do Nepálu a so SpeediCath Compact Male mám perfektný katéter na to, aby bol tento výlet úspešný.”

“Môžem ísť na miesta, na ktoré som sa pred tým neodvážil ísť”
Krištof, používateľ katétra SpeediCath® Compact Male

Fanatik extrémnych športov Krištof hovorí, že diskrétny dizajn a bezpečný obal katétra SpeediCath Compact Male z neho robia prirodzenú voľbu pre jeho aktívny životný štýl. Či už sa venuje kite-surfingu, paraglidingu, lyžovaniu, jazde na štvorkolke alebo plachteniu, Krištof sa často nachádza na opustených ’miestach, o ktorých by ani nesníval, keby nemal k dispozícii jedinečné schopnosti katétra SpeediCath Compact Male. Vďaka jednoduchému použitiu, diskrétnemu dizajnu a pevnej konštrukcii sa stal pre tohto Francúza nenahraditeľným. Hovorí: “Katéter SpeediCath Compact Male mi vrátil pôžitok z mojich športov.”

Katéter SpeediCath Compact Male vyhral prestížnu cenu za dizajn výrobku, Medical Design Excellence Awards. Katéter SpeediCath Compact Male má revolučný kompaktný dizajn, ktorý určuje nový štandard pre dizajn katétrov určených pre mužov. Keďže katéter SpeediCath Compact Male nemá dizajn zdravotnej pomôcky, je diskrétny.