Produkt

SpeediCath® Compact Set je nové komplexné riešenie katétra s vreckom, ktorého dizajn umožňuje jednoduchšiu každodennú katetrizáciu doma aj mimo domova. Vďaka výnimočne jednoduchému dizajnu, je katéter s vreckom tak malý, že sa zmestí do vrecka, či kabelky. SpeediCath Compact Set už vyhodnotilo viac ako 889 používateľov a 88 % z nich označilo jeho používanie ako jednoduché*. Katéter je dostupný vo verzii pre mužov a ženy.

Kľúčové prínosy

Používatelia katétrov bojujú s mnohými problémami, či už je to zložité pripojenie katétra k vrecku na moč, alebo potreba pamätať na rôzne časti pomôcky, či nepríjemné pocity pri nosení veľkých produktov.

SpeediCath Compact Set je komplexná súprava katétra a vrecka, ktorú je možné okamžite použiť a ktorá je vďaka výnimočne jednoduchému dizajnu taká malá, že sa zmestí do vrecka, či kabelky.

Katéter je dostupný vo verzii pre mužov a ženy.

 • Jediné kompaktné a diskrétne riešenie katétra s vreckom dostupné na trhu.
 • 90 % odborných poskytovateľov zdravotnej starostlivosti označilo katéter ako najlepší na trhu*
 • Vďaka ocenenému dizajnu sa katéter jednoducho zmestí buď do vrecka, alebo kabelky.
 • Unikátny povrch je určený na okamžité a jednoduché použitie.
 • Jednoduchý a intuitívny set na každodenné použitie doma i mimo domova.

Čím sa katéter SpeediCath Compact Set líši od iných riešení?

 • SpeediCath Compact Set je jediný kompaktný a diskrétny katéter s integrovaným a sterilným vreckom.
 • Revolučný dizajn ponúka používateľom rýchlejší spôsob katetrizácie.

Spoločnosť Coloplast určuje nové štandardy v projektovaní katétrov. Porota prestížneho ocenenia dizajnu Red Dot označila katéter SpeediCath® Compact Set ako čisté a nestigmatizujúce riešenie.

Ocenenie dizajnu Red Dot je medzinárodné a prestížne ocenenie dizajnu produktov založené v roku 1955. Dizajnéri a výrobcovia každoročne zaregistrujú tisícky produktov na ocenenie Red Dot Design Award.

Red dot je ocenenie spotrebiteľov zamerané na skúsenosti používateľa a estetický vzhľad produktu. Porota zložená z renomovaných odborníkov v oblasti dizajnu z celého sveta hodnotí produkty a vyberá víťaza. Víťazné produkty sú prezentované v múzeu Red Dot Design v Essene.

“Pre mňa, ako dizajnérku, je predovšetkým cťou, keď viem, že niekto ocení môj dizajn,” hovorí Marlene Corydon, vedúca projektová manažérka spoločnosti Coloplast.

“Som veľmi šťastná, že sa nám poradilo vytvoriť riešenie, ktoré má skutočnú hodnotu pre skutočných ľudí. SpeediCath® Compact Set je v porovnaní s tradičnými katétrami, ktoré na verejnosti pútajú nepríjemnú pozornosť, diskrétnou a nestigmatizujúcou pomôckou. Dnes môžete svetu ukázať, čo’ máte v kabelke, bez toho, aby ste museli čeliť veľmi citlivej situácii.”

Poznáte najlepšie prístupné toalety a parkovacie miesta vo vašej oblasti?

Predstavujeme bezplatnú aplikáciu pre váš smartfón WheelMate™ a webovú stránku, ktoré vám umožnia:

 • nájsť najbližšiu toaletu, keď ste vonku
 • pohodlne naplánovať výlet s vopred označenými toaletami a parkovacími miestami
 • pridať toalety a parkovacie miesta priamo do aplikácie alebo na webovú stránku
 • plánovať a pridávať komentáre k už existujúcim miestam

Čím viac miest pridáte vy alebo ďalší používatelia na invalidnom vozíku do aplikácie WheelMate alebo na webovú stránku, tým bude aplikácia užitočnejšia.

Stiahnite si aplikáciu pre Android alebo Iphone a začnite už dnes pridávať lokality, aby ste pri potulkách vonku mohli byť v pohode.

*Hodnotenie produktu SpeediCath Compact Set, odpovede od 70 odborných poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a 889 koncových používateľov, február až september 2013.