Produkt

U 1-dielneho výpustného vrecka SenSura je dvojvrstvová lepiaca časť SenSura neustále pevne pripevnená k vrecku. Pri výmene vrecka sa celá pomôcka odlepí a vymení. 1-dielne výpustné vrecko SenSura je dostupné s plochými alebo konvexnými základnými podložkami. Široký sortiment sa skladá z celého radu perforácií alebo otvorov, ktoré možno prispôsobiť, a s vreckami v rôznych veľkostiach, dostupnými v priehľadnej úprave alebo v nepriehľadnej farbe, s kontrolným okienkom alebo bez.

Convex Light pre stómie s problematickou kontrolou

SenSura 1-dielne výpustné vrecko je dostupné s podložkou Convex Light. Oválny tvar základnej podložky Convex Light je navrhnutý tak, aby pomáhal kontrolovať problematickú stómiu, napríklad stómiu, ktorá je zarovno s kožou, vtiahnutá alebo umiestnená v kožnom záhybe. Vytvára slabý a cielený tlak na peristomálnu kožu, čím umožňuje vysunutie stómie a tak znižuje riziko podtekania. Ak máte záujem o bližšie informácie o podložke Convex Light, obráťte sa na stomickú sestru.

Kľúčové prínosy

Unikátna lepiaca časť SenSura má dve vrstvy navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečnosť potrebnú na každodenný život bez obáv.

  • Ochranná vrstva – chráni pokožku pred stomickými výlučkami
  • Vrstva pre starostlivosť o pokožku – absorpciou nadmernej vlhkosti udržiava pokožku zdravú

1-dielne výpustné vrecko SenSura sa vyznačuje celým radom vlastností, ktoré ponúkajú pohodlie a diskrétnosť.

  • Skrytý výpust – výpust sa jednoducho vyprázdňuje a čistí a má integrovaný uzáver na suchý zips®, ktorý je možné jednoducho odpojiť.
    Vrecko je možné tiež zrolovať a uschovať do vlastného obalu v polovičnej veľkosti, čím ponúka výnimočnú diskrétnosť, keď ju potrebujete.
  • Kontrolné okienko – uľahčuje správne polohovanie lepiacej časti a v prípade potreby umožňuje kontrolu stómie.
  • Integrovaný filter – chráni pred rizikom nafúknutia vrecka, čo môže spôsobiť zbytočné vypukliny a neutralizuje zápach.