Produkt

SenSura Mio Convex Flip je prvá pomôcka, ktorá je špeciálne upravená tak, aby sa prispôsobila vypuklinám, herniám a veľkému bruchu. Zahnutý lepiaci materiál v tvare hviezdy bezpečne priľne k vypuklinám, herniám a k veľkému bruchu. Cípy hviezdy objímajú vypuklý tvar tela bez toho, aby sa lepiaci materiál vlnil. Krúžok stabilizuje centrálnu časť tak, aby stómia mala dostatočnú podporu a navádza tlak tak, aby došlo k správnemu nasadeniu. Elastický lepiaci materiál sleduje pohyby tela. Všetky vlastnosti spoločne zabezpečujú lepší kontakt medzi lepivou časťou a pokožkou.

Rad SenSura® Mio Convex Flip je špeciálne navrhnutý pre ľudí s vypuklým okolí stómie. Zahnutý lepiaci materiál v tvare hviezdy bezpečne priľne k vypuklinám, herniám a k veľkému bruchu. Cípy hviezdy objímajú vypuklý tvar tela bez toho, aby sa lepiaci materiál vlnil. Elastická lepivá časť zaručuje, že sa pomôcka prispôsobí pohybom tela, a stabilizačný krúžok vo vnútri vrecka zaručuje stabilitu práve v okolí stómie. Zahnutý lepiaci materiál v tvare hviezdy sa ľahko aplikuje, pretože je obrátený, čo uľahčuje jeho presné umiestnenie na stómiu. Po nasadení na stómiu sa cípy adhezíva jednoducho preložia cez vypuklú časť, aby došlo k správnemu nasadeniu bez vlnenia lepiaceho materiálu.

SenSura® Mio Convex Flip obsahuje unikátny kruhový filter, ktorý dokázateľne znižuje prípady nafúknutia vrecka až do 52 %, aby ste mohli celú noc spokojne spať. A nemuseli sa obávať vrecka, ktoré je nafúknuté a viditeľné.