Produkt

SenSura Mio Convex Flip je prvý produkt, ktorý je špeciálne upravený tak, aby sa prispôsobil vypuklinám, herniám a krivkám. Zakrivená základná podložka v tvare hviezdy sa bezpečne priľne k vypuklinám, herniám a krivkám. Cípy hviezdy objímajú telo bez toho, aby sa vytvorili vrásky alebo záhyby. Krúžok stabilizuje centrálnu časť tak, aby mala stómia dostatočnú podporu a navádza tlak tak, aby došlo k správnemu nasadeniu. Elastická lepivá časť a upínacie časti sledujú pohyby tela. Všetky vlastnosti spoločne zabezpečujú lepší kontakt medzi lepivou časťou a pokožkou.

Kľúčové prínosy

SenSura® Mio Convex Flip je špeciálne upravená pre ľudí s vypuklými oblasťami tela. Zakrivená základná podložka v tvare hviezdy bezpečne priľne k vypuklinám, herniám a krivkám. Cípy hviezdy objímajú telo bez toho, aby sa vytvorili vrásky alebo záhyby. Elastická lepivá časť a upínacie časti zaručujú, že sa produkt prispôsobí pohybom tela a stabilizačný krúžok vo vnútri vrecka zaručuje stabilitu práve v okolí stómie.

Zakrivená základná podložka v tvare hviezdy sa ľahko aplikuje, pretože je obrátená, čo uľahčuje presné umiestnenie základnej podložky. Po umiestnení sa cípy jednoducho preložia cez vypuklú časť, aby došlo k efektívnemu nasadeniu.– s menším množstvom vrások a záhybov.

SenSura® Mio Convex Flip pozostáva z unikátneho kruhového vstupného filtra, ktorý dokázateľne znižuje prípady nafúknutia vrecka až do 61 %, aby ste mohli celú noc spokojne spať. A nemuseli sa obávať viditeľného vrecka.