Produkt

U 1-dielneho urostomického vrecka SenSura je dvojvrstvová lepiaca časť SenSura neustále pevne pripevnená k vrecku. Pri výmene vrecka sa celá pomôcka odlepí a vymení. SenSura 1-dielne urostomické vrecko je dostupné s plochými alebo konvexnými základnými podložkami. Široký sortiment sa skladá z celého radu predvystrihnutí alebo otvorov, ktoré možno prispôsobiť a s vreckami v rôznych veľkostiach, dostupnými v priehľadnej úprave alebo v nepriehľadnej farbe.

Convex Light pre stómie s problematickou kontrolou

SenSura 1-dielne urostomické vrecko je dostupné s podložkou Convex Light. Oválny tvar základnej podložky Convex Light je navrhnutý tak, aby pomáhal kontrolovať problematickú stómiu, napríklad stómiu, ktorá je zarovno s kožou, vtiahnutá alebo umiestnená v kožnom záhybe. Vytvára slabý a cielený tlak na peristomálnu kožu, čím umožňuje vysunutie stómie a tak znižuje riziko podtekania. Ak máte záujem o bližšie informácie o podložke Convex Light, obráťte sa na stomickú sestru.

Kľúčové prínosy

Unikátna lepiaca časť SenSura má dve vrstvy navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečnosť potrebnú na každodenný život bez obáv.

  • Ochranná vrstva – chráni pokožku pred stomickými výlučkami
  • Vrstva pre starostlivosť o pokožku – absorpciou nadmernej vlhkosti udržiava pokožku zdravú

1-dielne urostomické vrecko SenSura sa vyznačuje celým radom vlastností, ktoré ponúkajú pohodlie a diskrétnosť.

  • Spätný ventil – chráni stómiu pred kontaktom s močom, čím znižuje riziko infekcie močových ciest.
  • Mäkký odpojiteľný výpust – ľahko použiteľný, s možnosťou odpojenia, keď sa nepoužíva. Zabraňuje sa tak obtieraniu výpustu o nohu, čím sa zvyšuje komfort a diskrétnosť.
  • Multikomory – vrecko je rozdelené do komôr, ktoré zabezpečujú rovnomerné šírenie moču v rámci vrecka. Tým sa zabezpečuje plochý a diskrétny profil vrecka a znižuje sa čľapkajúci zvuk.